בדיחות על עורכי דין – האם צריך עורך דין כדי לספר אותן?

7 טיעונים שבגללם נצחק עליהם ונצא זכאים 

בימינו החיים הם תחרות גלויה וסמויה בין מה שנחשב מוצלח ומה שפחות. בדיחות על ה"מצליחנים" שבחבורה נותנות לנו רגע של תחושת שוויון או אף התעלות ועוזרות לנו להתמודד עם התסכול של מצבינו שלנו. מבין כל המקצועות עורכי הדין הם הפופולריים במיוחד..

עוד פעם חיות?

בהרבה בדיחות מעמתים את עורכי הדין עם כרישים, נמרים, שועלים, מדוזות ומיני חרקים, ותמיד תהיה ידם של עורכי הדין על העליונה. זה מצחיק שהם יותר טורפים מכריש, יותר גמישים ממדוזה. יותר ערמומיים משועל.

אז מה יש בהם בעורכי הדין שמבקש לצחוק עליהם כל כך?

7 תכונות של עורכי דין שאפשר להשתמש בהן נגדם:

  1. הם עשירים.הם לוקחים ים כסף לשעה ולפעמים גם אחוזים מהתוצאה. אנחנו לא בלב שלם סומכים עליהם שהם לא חושבים בעיקר על עצמם, ומכיוון שאין לנו ברירה אנחנו בולעים את הצפרדע ומקווים לטוב. מרבית בדיחות עורכי הדין הם על הסוגיה של הכסף. שילמנו, לפחות נצחק.
  1. הם מתלבשים יפה. בארץ רובינו שלומפרים. לא תמצא נהגים או הייטקיסטים בחולצת צווארון ועניבה. זה מאמץ מופרז. אצלנו מי שמתלבש יפה זה כנראה כי הוא חייב. אבל בסתר ליבנו אנחנו חייבים להודות שזה נראה טוב. חתיכי לאללה, נותן לנו איזו צביטה קטנה של קנאה.

  2. קראו את הכתבה 6 מצבים בהם הומור שחור הוא התרופה

  1. הם מתפרנסים מעוולות שנעשות לאנשים, בין אם בהגנה או בהתקפה. בבדיחות כאלה מאותגר חוש הצדק שלנו. האם בסוף נכווץ גבות או שנצחק.
  1. הם לא מחויבים להגיד את האמת. בחיים האמיתיים זה אסור ואף מקומם, אך בבדיחות זה מקור נהדר להפתעות. דווקא בגלל שבחיים האמיתיים אנחנו מעריכים שזה לא היה עובר חלק.
  1. הם מחזיקים מעצמם. תמיד נראה אותם במשרדים מפוארים, עם מזכירה, והבעה שלעסוקים וחשובים. הבדיחות אומרות להם "תרגיעו…גם אתם כמונו רק בני אדם"
  1. הם קרים וקשוחים. אומרים על עורכי דין שאין בהם רחמים. אפילו סבתא זקנה לא תמס את ליבם. אז מבדיחה הם יפגעו?
  1. הם מדברים בשפה שרק הם מבינים. בשיחה סטנדרטית יבנו מולך חומה של מילים, "הואיל" ו"היות" ו"מרשי" ו"חובת ההוכחה". אתה מאבד אותם ונאלץ לסמוך עליהם. בסופו של יום בבית משפט יעמוד מולו עוד אחד כמוהו ושניהם ידברו בג'יבריש הזה מעל לראשך. תחושת הקטנות הזאת היא בסיס להרבה בדיחות עורכי דין, כי לא רק אני לא מבין אותם, כולנו יחד בסירה הזאת.

גילוי נאות –

כמו במקרה של בדיחות על עדות, בדיחות על בלונדיניות ועוד, גם כאן יש לעיתים תחושה שאולי עוברים את גבול הטעם הטוב. יש מעל 55,300,000 אתרים של בדיחות על עורכי דין. בנוסף, היו מקרים בעולם של אלימות נגד עורכי דין. מדובר במעשים שנעשו על ידי אנשים בלתי מאוזנים, אך יש סברה שאומרת שתרבות שמאפשרת כל כך הרבה בדיחות עורכי דין  עלולה להחריף את התופעה.

בדיחות על עורכי דין זו דרכו של הצדק לנצח.

קראו עוד משפטים מצחיקים באתר בדיחות

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן