למה כדאי להתקין שער חניה?

 

עם גידול האוכלוסייה בישראל עולה בהתאמה גם כמות הרכבים העולה לכביש, בזמן שכמות החנייה גדלה בקצב נמוך יותר מאשר כמות המכוניות החדשות שעולות לכביש.

דבר זה מביא למצוקת חנייה קשה בעיקר בערים. מצוקה זו מביאה לכך שאנשים מפסיקים להתחשב אחד בשני ולעיתים חונים בחניה אשר אינה שייכת להם. בנוסף מצוקת החניה עלולה להביא לסכסוכים ומריבות בין שכנים ולעיתים אף עם עוברי אורח.

על מנת להימנע מטרדות כגון אלו נהוג היום להשתמש בשער חניה. שימוש בשער חניה מעלה את רמת הביטחון בקרב האוכלוסייה. השער יוצר ביקורת על הרכבים הנכנסים לשטח או לחניה ספציפית. רק המורשים לכך יכולים לעשות זאת.

כיום כל מבנה מגורים בין שהוא בית פרטי או בניין משותף מציבים שער חניה בכניסה. גם מוסדות ועסקים רבים נוהגים לעשות כך.


אולי יעניין אותך שערי אלומיניום מעוצבים


עם התפתחות הטכנולוגיה והקדמה רוב שערי החניה הפכו להיות שערים חשמליים. שערי חניה אלו מקנים לנו נוחות ואיכות חיים. המודעות בקרב הציבור לשערים אלו גדלה וניתן היום למצוא שפע דגמים מרהיבים לסוגי השערים השונים.

כאשר אתם בוחרים בהתקנת שער חניה בהכרח הנכם מבטיחים לעצמכם חיסכון יקר בזמן של חיפוש חניה, של מתח ודאגה מיותרים שמא מישהו תפס לכם את החניה.

שערי חניה חשמליים מונעים עומס יתר בבניינים ובמפעלים, מאפשרים שימוש קל ונוח בשער ללא צורך ביציאה מהרכב ובעיקר משפרים את תחושת הביטחון וההגנה על הרכב הנמצא בחניה.

שער חניה אמור לשרת אותנו לאורך שנים רבות, הוא אינו מוצר אותו אנו נוהגים להחליף לעיתים קרובות. בבואנו לבדוק מאיזו חברת גדרות לרכוש שער חניה עלינו לבדוק האם החברה פועלת על פי סטנדרטים מקצועיים והמספקת שערים איכותיים היכולים לעמוד בתנאי מזג האוויר הקשים בארץ.

את שערי החניה החשמליים ניתן לפתוח בכמה דרכים: באמצעות שלט, באמצעות קוד או לעיתים באמצעות הטלפון הנייד.

בבואנו להזמין שער חניה עלינו לתת את הדעת על המטרה אותה הוא משרת ולתת מענה על הפרטים הבאים:

  1. מה תהיה תדירות הפתיחה של שער החניה? האם הוא יהיה בבית פרטי בו יוצאות 2-3 מכוניות ביום או האם הוא יהיה בבית רב קומות בו יוצאות ונכנסות כמויות גדולות של מכוניות מה שיצריך ממנו להיפתח ולהסגר מספר רב של פעמים.
  2. האם קיים אלמנט בטחוני לשער החניה? באם התשובה היא חיובית כדאי לתת את הדעת שעליו להיפתח ולהיסגר במהירות ולכן תהיה עדיפות שיהיה עשוי מחומרים קלים.
  3. האם נדרשת הפעלה של שער החניה על ידי שלט רחוק?
  4. האם יש שומר בכניסה שמפעיל אותו או שמופעל על ידי הנכנסים והיוצאים?
  5. האם נדרש שהשער יהיה שער חניה חשמלי או שנעדיף דווקא שער הנפתח ידנית?
  6. מהם תנאי השטח בו נדרש להתקין את שער החניה?
שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן